Državno natjecanje strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2026. u disciplini Poslovanje recepcije hotela, protekao je u izazovnim i dinamičnim situacijama koje su od natjecatelja tražile izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine.
Naša nastavnica Ivana Kevdžija, članica Državnog prosudbenog povjerenstva, sudjelovala je u ocjenjivanju rada na dvije recepcije – kroz simulacije front i back office poslovanja, rad s grupama gostiju, ali i zahtjevne situacije poput dolaska obitelji s bebom.
Kroz ovakve zadatke učenici pokazuju koliko su važni profesionalnost, snalažljivost, ljubaznost i timski rad u hotelijerstvu i turizmu.
Treći dan natjecanja dodatno je obogatio i posjet stručne savjetnice Mirjane Bionda Klobučar, koja je svojim dolaskom pružila podršku natjecateljima i mentorima.
Ponosni smo što naša škola sudjeluje u ovako važnom događaju strukovnog obrazovanja i što svojim znanjem doprinosimo izvrsnosti hrvatskog turizma.
